Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

BAYİMİZ

  

 

Aston Martin Türkiye Distiribütörü D&D Motorlu Araçlar A.Ş. sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini tartışmasız bir numaralı öncelik olarak ele almaktadır.

 

İSTANBUL

D&D Motorlu Araçlar A.Ş. dünyanın sayılı güzelliklerinden biri olan İstanbul boğazı sahil yolunda, en nezih ve gözde semtlerinden biri olan Yeniköy'de bulunan İstanbul Yeniköy Showroom’unda müşterilerine sınırsız ve kaliteli hizmetin ayrıcalıklarını sunmaktadır.

İZMİR

  

D&D Motorlu Araçlar A.Ş.  İzmir Folkart Towers Showroom’unda en güncel teknoloji ile en kaliteli hizmeti vermektedir.

YETKİLİ SERVİS

 

  

Aston Martin Türkiye Distiribütörü D&D Motorlu Araçlar A.Ş. olarak  aracınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için bakım ve onarımlarını yetkili servisimiz, Aston Martin Servis Merkezi'nde yaptırmanızı öneriyoruz. Yetkili servisimizde aracınızın ihtiyacı olan periyodik bakımları ve onarımları Aston Martin standartlarında yapılmakta ve sürekli eğitimlerle verilen hizmetin kalitesi düzenli olarak denetlenmektedir.

 

Yeni ve kullanılmış aracınızın güvenliği ve performansını en üst seviyede korumak için, bakım ve onarım işlemleri,  kaporta boya, temizlik, yedek parça ve sigorta işlem takibi için yetkili servisimiz Aston Martin Servis Merkezi'ne getirmeniz yeterli olacaktır. 

SERVİS

Aston Martin tarafından üretilen, Aston Martin tarafından korunur. Resmi Aston Martin servis paketlerimiz, otomobilinizin mükemmel kondisyonda kalmasını, optimum performans sergilemesini ve değerini korumasını sağlar.

DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

EKİBİMİZ

Bayimizdeki ekip üyeleriyle ilgili daha fazla bilgi edinin.

EKİBİMİZ

BİZE ULAŞIN

Satış, satış sonrası hizmetler veya genel olarak aklınıza takılan her konuda soru ve yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı isteriz. İletişim bilgilerimiz ve çalışma saatlerimiz için lütfen bu bölümü ziyaret edin.

BİZE ULAŞIN

KARİYER

Ekibimize katılmak ister misiniz? Şu anda mevcut olan boş pozisyonlarımıza göz atın.

KARİYER

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Cumartesi : 9.00-17.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Cumartesi : 9.00-17.00 +90 212 223 10 11