Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

İKİNCİ EL ARAÇ ARAMA

Aston Martin Süresiz İkinci El sertifika programına sadece Aston Martin yetkili bayilerinden ulaşabilirsiniz. Yeni bir modelden bekleyebileceğiniz performans ve forma sahip bir Aston Martin satın almanızı garanti etmek amacıyla, tüm modeller, çok noktalı bir araç denetiminden geçirilir. Sadece bu denetim tamamlandıktan sonra İkinci El araçlar için 12 aylık Aston Martin garantisi verilmektedir.

Bayilerimizde yaşayacağınız İkinci El araç satın alma deneyimi, üreticinin eğittiği satış ve hizmet personeli tarafından sağlanan rakipsiz müşteri ilişkilerinin yanı sıra, geniş kapsamlı bilgileri ve uzmanlığı da içerir. Eski veya yeni olsun, bir Aston Martin satın almak her zaman olağanüstü bir deneyim olmalıdır.

Aston Martin Turkey bulunan İkinci El model çeşitlerine bakabilir veya Aston Martin İkinci El web sitesinden tüm stokları görebilirsiniz.


İKİNCİ EL ARAÇ SORGULAMA

Aşağıdaki sorgulama formunu doldurun. Aston Martin İkinci El Araçlarla ilgili konuşmak için sizi arayalım.

Kişisel Bilgiler

Aşağıdakileri yapabilmek için sizinle iletişimde kalmak istiyoruz:
  • Aston Martin haberlerini paylaşmak
  • Sizi yeni ürünler ve hizmetler hakkında bilgilendirmek
  • Arabalar, ürünler ve aksesuarlar dahil, her türlü promosyonu ilk size sunmak
  • Etkinliklerde sizi Aston Martin'e katılmaya davet etmek
Verilerinizi asla satmayacak, bilgilerinizi güvende tutacak ve pazarlama amaçlarıyla verilerinizi üçüncü taraflarla asla paylaşmayacağız.
“Biz” terimine Aston Martin Lagonda Limited, Aston Martin Lagonda Avrupa GmbH, Aston Martin Lagonda Kuzey Amerika Inc., Aston Martin Lagonda (Çin) Automobile Distribution Co. Ltd, Aston Martin Japonya Limited, Aston Martin Asya Pasifik PTE Limited, Aston Martin MENA Limited ve seçtiğiniz Aston Martin Yetkili Bayii dahildir.
Lütfen bizden ne şekilde haber almak istediğinizi onaylayın:

Pazarlama Tercihleri

Ayrıca, bir Aston Martin arabayı kullanmanız ve sahip olmanız ile ilgili yasal sebeplerden, bilgi veya ağ güvenliği ile ilgili sebeplerden dolayı, yasal hakları savunmak veya takip etmek ya da mevuzata dair gereksinimleri karşılamak için bilgilerinizi işleme koyabiliriz. AB'de bulunan irtibat kişileri için işleme konan bilgiler, AB dışına aktarılmayacaktır.
İstediğiniz zaman dataofficer@astonmartin.com adresine e-posta göndererek iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir veya bizden aldığınız herhangi bir e-postada bulunan "abonelikten çık" seçeneğine tıklayarak fikrinizi değiştirebilirsiniz.
Verilerinizin nasıl kullanıldığı ve saklandığı konusunda daha fazla bilgi için, lütfen GİZLİLİK POLİTİKAMIZA bakın. Click here.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Cumartesi : 9.00-17.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Cumartesi : 9.00-17.00 +90 212 223 10 11