Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

DB9 - TASARIM

Mükemmel orantısı, akıp giden dış çizgileri ve lüks malzemeleriyle bu otomobil zamanlar üstü bir şıklığın simgesi.

DB9 - TASARIM

EBEDİ TATMİN DUYGUSU VE YOĞUN BİR HEYECAN

Muhteşem güzellikte bir formun ve en gelişmiş mühendisliğin karşı konulamayan birlikteliğinden ortaya çıkarılan yeni DB9, yeni tasarım imzaları ile teknolojiyi sanatsal bir tatla birleştirerek, görünümü gibi sürüşünü de mükemmel hale getirdi.

ZARAFET VE GÜÇ

DB9'a dair her şey, kusursuz dengesiyle size rakipsiz bir sürüş deneyimi yaşatacak bir spor GT otomobili yaratmak için optimize edildi. Doğal olarak, elimizden geldiğince ağırlığı minimum seviyede tutmaya çalıştık. Ayrıca, mükemmele yakın bir ağırlık dağılımı sağlamak için büyük ağırlığa sahip parçaları aks aralığı mesafesi içine konumlandırmaya özen gösterdik. Bu da, DB9'un sahip olduğu çevikliği, dengeyi, çekiş gücünü ve öngörülebilirliği sağlamamıza imkan verdi.

İSTİKRAR VE GÜÇ

Başlıca kontrol düğmelerinin tamamının öne çıkıntılı merkez panelde toplandığı kokpit, hem ergonomik hem de estetik bir görünüme sahip. Üstün bir stile ve dokuya sahip tasarımda gördüğünüz tüm malzemeler otantiktir. Magnezyum debriyaj pedalı, camdan düğmeleri ve deriyle kaplı direksiyon simidinden harika bir mühendislik eseri olan alüminyum kaplı aletlere kadar gördüğünüz ve dokunduğunuz her şey en yüksek kalitedir. Ve hepsinden önemlisi, ilk görüşte bunun bir Aston Martin olduğu anlaşılır.

BAŞTAN ÇIKARAN SADELİK

Özenle çizilip sevgiyle işlenen DB9'un lüks iç tasarımı, sizi tam anlamıyla şımartmak için yaratıldı. Yumuşak ve tamamen el dikimi doğal deriyle donatılmış DB9, içinde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz rahatlıkta. Zengin ve gösterişli bir ambiyans yaratan kontrast deri malzemeler ve cilalar ile akıllıca kullanılmış ince çizgili şeritlerle kontrast dikişler, iç tasarımda gözünüze çarpan başlıca detaylar olacak.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11