Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

RAPIDE S – TASARIM

Hem Aston Martin karakterini taşımak hem de herkesten farklı olmak üzere tasarlanan Rapide S, dört kapılı spor otomobillerimize özel iddialı yeni tasarım özelliklerini barındırıyor.

RAPIDE S – TASARIM

ENFES GÖVDE VE ŞEYTANİ DETAYLAR

Atalarının şık ve mükemmel orantılı çizgilerini koruyan Rapide S, tamamı alüminyum kaplı iddialı ızgara stili sayesinde artık daha güçlü bir görünüme sahip. Yeniden tasarlanan ön tamponuyla Rapide S, özgüven ve gösteriş dolu yepyeni bir duruşa sahip. Ama bir Aston Martin olduğu daha ilk bakışta anlaşılıyor.

FORM VE İŞLEVSELLİĞİN MÜKEMMEL BİRLİKTELİĞİ

Arka tarafta bagaj kapağında, daha dinamik bir profil yaratmak ve yüksek hızda aerodinamik stabiliteyi artırmak amacıyla keskin, yukarı yönlü bir kıvrım bulunuyor. Aşağısındaki aerodinamik difüzör, otomobilin arka tarafının altından çıkan hava akımını daha iyi idare edebilmek ve ön tarafın spor ruhunu arka kısma da aynı kuvvetle yansıtabilmek için arka eteğe entegre edildi.

EŞSİZ BİR VİZYON, PAYLAŞILAN BİR KEYİF

Rapide S'nin aynı büyük özenle, aynı kalitede malzemelerden yaratılan arka yolcu bölümü de en az ön bölüm kadar baştan çıkarıcı. Ayrı ayrı şekillendirilen arka koltuklar hem bol miktarda destek noktası sunuyor hem de uzun mesafe yolculuklarında rahatlık verecek kadar geniş bir alan sağlıyor. Daha yükseğe konumlanan orta konsol ise sabit bir kol dayanağı ve bardak koyulabilecek bir alan görevi görüyor. Bölgelendirilmiş klima, arka yolcuların da öndekilerden bağımsız kendi klimalarını ayarlayabilmelerini sağlıyor.

ÜSTÜN İŞÇİLİK, ÜSTÜN KONFOR

Rapide S ile gezerken geniş ve rahat bir ortamda yolculuk etmenin tadına varacaksınız. Sizi sarıp sarmalayan konfor ve lüks hem hislerinizi harekete geçirecek, hem de sizi stresten ve gerginlikten uzaklaştıracak. İç mekanda renk, döşeme ve detaylar için (kapitone deri dokular, Alcantara seçenekleri ve çift tonlu gözenekli deri kaplama gibi) birçok farklı seçenekle, hem Rapide S'nin sportif ruhunu daha güçlü vurgulayabilir hem de onu olağanüstü ve baştan çıkarıcı kılan zenginliğini, lüksünü ve işçiliğini koruyabilirsiniz.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Haydar Aliyev Cad. No:154 Tarabya

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Manas Bulvari ,Folkart Towers,A Blok,No:37 Bayraklı Turkey

Bayraklı/Izmir, 35530

+90 232 502 13 12

E-posta: izmir@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11