Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

V8 VANTAGE S

Daha yüksek güç ve tork, daha konsantre dinamiklerle geliştirilmiş, zarif dış detaylara ve eşsiz iç tasarıma sahip bir spor otomobil düşleyin: Düşleriniz artık gerçek oluyor.

V8 VANTAGE S

YARIŞ RUHUNUN DİNAMİZMİ

V8 Vantage S, V8 motorlu modeller arasındaki en yüksek performanslı ve en sürücü merkezli otomobil. Ama yüksek donanım kalitesi ve önemli oranda iyileştirilmiş haliyle, günlük kullanım için de değerli ve çekici bir seçenek. Pistlerde kazanılan bilgi birikimiyle, sürücüsüne yoğun ve güçlü bir sürüş keyfi yaşatmak için tasarlandı.

CEZBEDEN HATLAR VE SPOR ÖZELLİKLER

Alüminyumdan bir kaplama V8 Vantage S, tam anlamıyla bir sporcu gibi görünüyor. Yarış dünyasından kazanılan tecrübeyle geliştirilip şekillendirilen çizgilerin sadeliği, spor özelliklerinin ona kazandırdığı gösterişli becerilerle dengeleniyor.

HAYAL GİBİ BİR SPOR OTOMOBİL

V8 S, otobanda dur durak bilmeden kilometrelerce yol alırken de kıvrımlı dağ yollarını aşarken de size ideal bir yol arkadaşı olacak. Usta sürücüler için büyüleyici bir spor otomobil.

DAHA YOĞUN SÜRÜŞ ZEVKİ

V8 Vantage'dakinin aynısı olan gelişmiş 4,7 litre motor, bu otomobilde fazladan 10 bhp ve 20 Nm daha iyi performans sergileyecek şekilde ayarlandı ve onu bugüne kadar üretilen V8 Vantage modelleri içinde en yoğun sürüş deneyimini yaşatan otomobil haline getirdi.

TUTKU YARATAN BİR OTOMOBİL

İç mekan, çok güzel görünümlü, mükemmel bir işçilik eseri. Çarpıcı çizgileri ve güven dolu sadeliği ile hem göz alıcı estetik ihtiyacını hem de işlevsel ergonomi gereksinimlerini karşılayan otomobil, kendine özgü yüksek malzeme ve işçilik kalitesini de gözler önüne seriyor. Ne kadar yolculuk yaparsanız yapın, Vantage'ın size kendinizi iyi hissettirmeyeceği bir gün olamaz.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11