Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

V8 VANTAGE - TASARIM

V8 Vantage, sahip olduğu oranlar, duruşu ve heykel güzelliğindeki formuyla örnek gösterilecek bir otomobil. Baştan çıkarıcı, sade ama güçlü tasarımı hemen göze çarpıyor.

V8 VANTAGE - TASARIM

GÜVEN İÇTEN GELİR

Mütevazı stili ve hayran bırakan özgüveniyle V8 Vantage, hiçbir çabaya gerek kalmadan karizmatik bir otomobil olmayı başarıyor. Tasarımcılarımız, nadir yakalanabilen o görsel dengeyi sağlamak için daima büyük emek verirler. Elbette Aston Martin'in güçlü cazibesiyle dikkat çekmemeniz mümkün değil, ama doğuştan gelen klası ve ehlileştirilmiş egzoz sesi ile Vantage'ın her zaman en doğru etkiyi bırakacağından da kuşkunuz olmasın.

EMSALSİZ BİR GÜZELLİK

Bir heykel güzelliğindeki sade formu ve özenle düşünülmüş detayları, otomobile kendine has bir duruş, baştan çıkarıcı bir görünüm ve zamandan bağımsız bir güzellik kazandırıyor.

MÜKEMMEL DENGE

Aston Martin'in özünü oluşturan ‘altın oran’a sadık tasarımıyla V8 Vantage, özellikle hem saf ve karmaşadan uzak hem de atletik becerilerle donatılmış bir dış görünüme sahip olacak şekilde yaratıldı. Hareket halindeyken nefes kesen bir güzelliğe sahip olan ve her açıdan saflığını koruyan V8 Vantage, insan eliyle yaratılabilecek en komplike değerin kusursuz bir sadelik olduğunu kanıtlıyor.

HAYALİNİZDEKİ SÜRÜŞ

Vantage'ın birçoğunuz için, uzun zamandır kalbinizde sakladığınız bir hayalin vücut bulmuş hali olduğunu biliyoruz. Bu yüzden tasarımcılarımız ve atölye ustalarımız, her Aston Martin'in gururla taşıdığı stili, lüksü, kaliteyi ve eşsiz uyum kabiliyetini büyüleyici bir kombinasyonla iç tasarıma yansıtmak için dur durak bilmeksizin çalıştılar.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11