Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

VANQUISH

Vanquish'in muazzam performansı, özenli işçiliği ve şımartan lüksü, yeni bir süper grand tourer türü ortaya çıkardı.

VANQUISH

GÜÇ, GÜZELLİK VE RUH

Bir asırlık üretim tecrübesine sahip olan ve bugüne kadarki en hızlı, en kaliteli ve en heyecanlı yol ve pist otomobillerini dünyaya sunan ailenin son üyesi: Vanquish. Bu bir asırlık tasarımı ve ruhu yaşatarak dünümüzü, bugünümüzü ve yarınımızı birbirine bağlayan, kopmaz bir zincir oluşturduk.

VANQUISH RUHU

Vanquish, tasarım ve mühendisliğe dair bildiğimiz her şeyin en iyisinin yansıtarak yarattığımız bir otomobil. Daha fazla güç, çeviklik, verimlilik ve lüks sunan; olağanüstü performansa sahip ama aynı zamanda abartı ve aşırılıktan uzak, safkan bir GT spor otomobil ortaya çıkardık. Grand Tourer'in Zirvesi: Vanquish

YENİ NESİL

Aston Martin'in ‘az ve öz’ şıklık anlayışını alıp daha gelişmiş bir dinamizm anlayışıyla birleştiren Vanquish, doğrudan olağanüstü bir süper otomobil olan One-77’den esinleniyor. Karbon Fiber kaplama sayesinde elde edilen saf yüzeyler ve daha keskin çizgiler, Vanquish'e özenle oluşturulmuş kıvrak ve sıkı bir görüntü veriyor.

GRAND TOURER'İN ZİRVESİ

630 Nm (465 lb ft) tork ve 568 bhp (576 PS) azami güce ve 3,6 saniyede 0-60 mph (3,8 saniyede 0-100 km/saat) hızlanma performansına sahip olan Vanquish, Aston Martin tarihinde ulaşılmış en yüksek değerleri simgeliyor. Bir Grand Tourer değil, bir Süper Grand Tourer.

KONFOR VE LÜKS DÜNYASI

Rakipsiz konforuyla sizi şımartmak için tasarlanan ve usta bir işçilikle en kaliteli doğal malzemelerden yaratılan Vanquish Volante, size benzersiz bir sürüş ortamı sunuyor. Yakınlıkla ferahlığın müthiş dengesini kurabilen sürücü kabini, sizi otomobilinizle bir bütün haline getiriyor ve yorgunluk hissiyle aranıza başka hiçbir Super GT’nin ulaşamayacağı sağlamlıkta bir duvar örüyor.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11