Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

VANQUISH CARBON EDITION - TASARIM

Şıklığı ve atletizmi tek bedende birleştiren Vanquish, ilk bakışta cüretkar ama abartısız görüntüsüyle kıvrak bir tasarıma sahip.

VANQUISH CARBON EDITION - TASARIM

ZEVKİN DERİNLİKLERİNDE

En otantik ve hoş dokulu malzemelerle bezeli tasarımı, çarpıcı zarafeti ve özenle işlenmiş detaylarıyla, Vanquish Carbon'un içi Aston Martin'in kendine özgü karakterini taşıyor. Tutkuyla spora odaklanmış ama ruhunda incelik barındıran bu iç mekan, Vanquish'in sınırsız yeteneklerini yansıtıyor.

MAKYAJSIZ GÜZELLİK, TEPEDEN TIRNAĞA CAZİBE

Parlak siyah 20-inç dövme alaşım jantlardan çıplak karbon fiber tavanın muhteşem kıvrımlarına kadar tepeden tırnağa cazibesiyle Vanquish Carbon, yeni çağa uyarlanan zamandan bağımsız bir işçiliğin güçlü izlerini taşıyor.

ŞEYTAN AYRINTIDA GİZLİ

Birinci sınıf Obsidyan Siyah Deri veya Saf Siyah Alcantara® döşemeli, Herrigbone karbon fiber ön panelli iç mekan, Vanquish'in sahip olduğu performans ve dinamizmin potansiyelini iddialı bir şekilde ortaya koyuyor. Bang & Olufsen ses sisteminin siyah hoparlör ızgaraları ve siyah çevirmeli kadran düğmelerinden ve siyah vites değiştirme kulakçıklarına kadar her detay incelikle tasarlandı.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11