Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

VANQUISH VOLANTE

Muazzam performans, özenli işçilik ve şımartan lüks, üstü açık otomobil kullanmanın keyfiyle birleşiyor ve size eşsiz, baş döndüren bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

VANQUISH VOLANTE

VOLANTE'NİN KUSURSUZ HALİ

Bazı otomobiller vardır, dikkat çekmek için çabalar. Oysa Vanquish Volante'nin karizmasının fark edilmesi için bir şey yapmasına gerek yok. Hiçbir abartısı olmadan ilgi odağı olabilen bu otomobilin tek süsü Aston Martin'in benzersiz şıklığı. Volante'de tam anlamıyla mütevazı ve unutulmaz bir film yıldızı havası var.

SPOR OTOMOBİL RUHU

100 yıllık bir tutku ve deneyimle zenginleşen mühendislik hünerleri bir araya gelerek bu bulunmaz ahenge sahip otomobili yarattı. Müthiş bir çeviklik, tepki ve denge kapasitesine sahip olan Vanquish Volante, sürücüsüne eksiksiz bir konfor ve yüksek sürüş kalitesi sunuyor.

EN SON TEKNOLOJİ

Volante, hafif ama inanılmaz sağlam alüminyum yapısı ve giydiği Karbon Fiber zırhıyla hem küçük kardeşi Coupe'nin üstün hassasiyetini taşıyor, hem de sizi sürüş keyfinin derinliklerine; AM29 V12 motorun muazzam gücüne tanıklık etmeye çağırıyor.

VOLANTE'NİN EN İYİSİ

Gelişmiş AM29 V12 motorunun 3,8 saniyede 0-60 mph (4 saniyede 0-100 km/saat) hızlanma performansı ve 568 bhp (576 PS) azami gücüyle donatılan Volante, tepeden tırnağa kusursuz özellikleriyle Lüksün Gücünü hayata geçiriyor.

SONSUZ BİR CAZİBE

Tercihinize göre özelleştirebileceğiniz ihtişamlı iç mekanı sizi otomobilinizle bir bütün haline getiriyor ve yorgunluk hissiyle aranıza başka hiçbir Super GT’nin ulaşamayacağı sağlamlıkta bir duvar örüyor. Rakipsiz konforuyla sizi şımartmak için tasarlanan ve usta bir işçilikle en kaliteli doğal malzemelerden yaratılan Vanquish Volante, size benzersiz bir sürüş ortamı sunuyor. Dünyanın gözleri üzerinizdeyken hayatın içinden keyifle akıp gitmek için mükemmel bir yer.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11