Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

VANQUISH VOLANTE - TASARIM

Volante, orantısı ve dengesinin yanı sıra üstün teknolojiyle saf güzelliği bir araya getirerek eşsiz bir üstü açılabilir model yaratıyor.

VANQUISH VOLANTE - TASARIM

RAHAT BİR ZAFER, DOYUMSUZ BİR SÜRÜŞ

Coupe'nin sahip olduğu sarsıcı güzelliği bu Volante'ye geçirmek Aston Martin tasarım ekibi için hem heyecan verici hem de zorlu bir deneyim oldu. Yeni mühendislik teknikleriyle zenginleşen sabırlı çalışmaların ürünü olan Volante, Coupe kadar büyüleyici ve ahenkli bir otomobile.

GÜÇLÜ DETAYLAR

Vanquish ile ilk kez bir Volante modelinde, çok katmanlı kumaş tavanla harmanlanan ve Coupe formunu yansıtan tam yükseklikte bir ön cam kullanıldı; böylece otomobilin o güçlü ve kendine has silüeti korunmuş oldu.

SADE, MÜKEMMEL TASARIM

Volante'nin baş döndüren iki karakteri arasındaki geçiş yapmak için, komplike çok katmanlı kumaş tavanın açma-kapatma düğmesine bir kez dokunmanız yeterli. Vanquish Volante, 30 mph’ye (48 km/saat) kadar hızlarda sadece 14 saniyede son derece zarif bir kapalı GT'den inanılmaz karizmatik bir üstü açık otomobile dönüşüyor; böylece otomobile farklı bir boyut katarak size tam anlamıyla sınırsız bir lüks sunuyor.

MÜKEMMEL DÜŞÜNÜLMÜŞ DETAYLAR

Entegre arka rüzgârlığıyla yenilikçi bir teknoloji ürünü olan ‘Aero Duct’ bagaj kapağı, hem hava akışını etkili şekilde düzenliyor, hem de nefes kesici One-77'den ilham alan LED ışıklı bıçak şekilli arka lambaları ve boydan boya uzanan Karbon Fiber arka difüzörü vurguluyor. Yaratıcılık eseri detaylar birbiriyle kusursuz bir ahenk oluşturarak herkesi kendine hayran bırakan mükemmel bir performans ortaya koyuyor.

SINIRSIZ LÜKS

Zarif deri yüzeyler, harikulade metal kaplamalar ve şık cam parçalar görsel ve dokunsal kontrast sağlarken, malzemelerin ve işçiliğin üstün kalitesi de dokunduğunuz her noktada kendini gösteriyor. Yine One-77 süper otomobilden esinlenilerek tasarlanan ‘Şelale’ tarzı orta konsol da, ince detaylarla bezeli ancak dinlendirici iç mekanın çarpıcı ve kullanışlı merkezini oluşturuyor.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11