Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

VANQUISH - TASARIM

Sanat, teknoloji ve işçiliğin mükemmel birlikteliğinden doğan Vanquish, Aston Martin ruhunun incelikle şekillendirilmiş bir otomobile aktarılmış hali.

VANQUISH - TASARIM

GÜÇ SANATI VE CEZBEDİCİ KIVRIMLAR

Tasarım sadeliği, kusursuz işçilik ve üstün kalite Vanquish'i şekillendiren temel özelliklerden bazıları. Vanquish'in performans potansiyeline sahip bir otomobil için en önemli özellikler olan estetik ve işlevselliğe büyük özen gösterildi. Her çizgi hassasiyetle düşünüldü, her bir kapı kenarı görsel akışı daha da iyileştirecek ve aerodinamik dengeye katkı sağlayacak şekilde tasarlandı.

KARBON FİBER KAPLAMANIN GÜCÜ

Vanquish, gövde panellerinin tamamında Karbon Fiber kullanılan ilk Aston Martin olma özelliğini taşıyor. Çok üstün bir güç/ağırlık oranına sahip olan bu gelişmiş malzeme hem ağırlığı azaltıyor hem de gövdenin sağlamlığını artırıyor. Tasarım ekibinin geleneksel malzemelerle elde edemeyeceği kadar güçlü ve “kaslı” formlar yaratmasına olanak tanıyan bu malzeme, mühendislere de gerçek anlamda dinamik bir sürüş deneyimi yaratabilecekleri üstün bir platform sundu.

DAHA FERAH, DAHA RAHAT

Mühendislerimiz Vanquish'i yaratırken kullandıkları akıllı tasarım çözümleri sayesinde dış boyutlarda önemli bir artışa gerek kalmadan daha fazla alan yaratmayı başardılar. Gösterge paneli, fren, gaz pedalları daha öne yerleştirildi; ön koltukların arkaya itilebilme mesafesi artırıldı ve böylece bacaklar için daha fazla alan yaratılmış oldu. Baş, diz, dirsek ve omuzlar için yaratılan bu alan sayesinde, kıtalar aşsanız bile yol yorgunluğu çekmeyeceğiniz rahatlıkta bir kabin ortamı ortaya çıktı.

KEYİFLİ SÜRÜŞ İÇİN TASARLANDI

Siz ve yolcunuz için daha fazla alan ayırdığımız gibi bagajınız için de genişçe bir alan tasarladık. Arka gövde iskeletinin Karbon Fiber yapısı sayesinde, hafta sonu balık tutmaya giderken, kıtalararası maceralara atılırken veya şehir içinde dolaşırken hiç zorlanmayın diye bagaj alanını %60 daha da büyüterek 368 litre kapasiteye çıkardık.

GERÇEK LÜKS

Zarif deri yüzeyler, harikulade metal kaplamalar ve şık cam parçalar, Aston Martin'den başkasına ait olamayacak güzellikte bir görünüm ve kontrast oluşturuyor. Bir de göze çarpan deri döşeme. Deri koltukların Komplike şeritleri, kontrast dikişleri ve girişik kum saati şekilli kapitone kısımları bulunan koltuklar için neredeyse sınırsız sayıda kişiselleştirme seçeneği de mevcut.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11