Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

Q: ÖZEL TASARIM OPSİYONLARDA DORUK NOKTASI

Q by Aston Martin, tamamen sizi yansıtan bir Aston Martin için benzersiz bir kişiselleştirme hizmetidir. Sizi sanat, tasarım ve el işçiliği dünyasında ilham verici bir yolculuğa çıkaracak seçeneklerimizle, uzak diyarların veya en sevdiğiniz yerlerin ruhunu yansıtan objeleri, malzemeleri, renkleri ve dokuları otomobilinizin kilit unsurları haline getirebilirsiniz. Q için hayal gücünüzden başka sınır yoktur.

Aston Martin’in ödüllü tasarım ekibiyle beraber çalışan her Q müşterisi, sonsuz olasılıklarla dolu bir dünyaya adım atar. Q sayesinde Aston Martin’in becerilerini ve uzmanlığını kendi vizyonunuzla harmanlayabilirsiniz. Amacımız en mükemmel Aston Martin’i, yani sizin Aston Martin’inizi yaratmaktır. Aston Martin’inizin en çok değer verdiğiniz şeylerin bir yansıması olması gerektiğine inanıyoruz.

CÜRETKAR STİL

Bir Q by Aston Martin otomobili, yaratıcılık ve yeniliğin vücut bulmuş hali ve kişisel stilinizi en uç noktaya kadar dışa vurabileceğiniz üstün bir araçtır. Q by Aston Martin, hayal gücünüzden başka sınırı olmayan bir sonsuz olasılıklar dünyasının anahtarıdır. Q, otomobilinizi bir tuvale dönüştürüp ilham ve uyumu harmanlayarak tam istediğiniz ayrıcalıklı sonucu elde etmenize ve kendi eşsiz Aston Martin otomobilinizi yaratmanıza olanak tanır.

İNCELİKLİ KİŞİSELLEŞTİRMELER

İster hafif, ister çok ince olsun, kişiliğinizi kendinize özgü dokunuşlarla yansıtabilirsiniz. Aston Martin tasarımcıları, Aston Martin’in her noktasını, her dikişini, her kıvrımını ezbere bilir; böylece Aston Martin’inizi en ince detayına kadar özel hale getirmenizi sağlar. İsteğe özel renkler, kişisel özellikleri temsil eden özellikler veya eşsiz süslemeler ve malzeme desenleri gibi özelliklerin tümü tamamen sizin isteklerinize göre şekillenir. Q by Aston Martin, her Aston Martin’de mevcut olan tasarım platformunun üzerine daha fazlasını koyar. Uzman ekibimiz için hiçbir detay, hiçbir istek çok fazla değildir.

HER ŞEY BİR İLHAM KAYNAĞI OLABİLİR

Q, sizden ilham alır. Bir Q by Aston Martin otomobili, sizin için en önemli olan değerleri içselleştirir ve hayatınızdan, sevginizden ve hayallerinizden ilham alarak başka hiçbir benzeri olmayan otomobilinizi yaratır. En sevdiğiniz nesnenin özünü alıp onu benzersiz bir otomotiv başyapıtına dönüştürebiliriz. Bunu yaparken, geleceğin klasik eserini şekillendirmek için form, işlev ve detayları ustalıkla ele alırız. Sevgiyle andığınız renkler, dokular, malzemeler, mekanlar ve hatta anılar; Aston Martin modelleri için tasarım vizyonumuzu belirlerken çıkış noktamız bunlardır.

ZARİF KİŞİSEL DETAYLAR

Q by Aston Martin’i tanımlayan, detaylarıdır. Hem iç hem dış yüzeylerinde, bireyselliğinizi ve başka bir müşteride bulunmayan tasarım detaylarını yansıtma şansına sahipsiniz. Bronz kaplama kontrol düğmeleri, benzersiz renkte karbon elyaf ön panel ve renklendirilmiş ön ızgaralar otomobilinize onu diğerlerinden farklı kılacak kişisel bir dokunuş katabileceğiniz özel seçeneklerden sadece birkaçıdır.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ AKSESUARLAR

Aston Martin yalnızca bir otomobil değil, bir yaşam biçimidir. Q by Aston Martin ile istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda tasarlanıp üretilen aksesuar çeşitlerine kendi kişiliğinizden de bir şeyler katma imkanına sahipsiniz. Piknik setleri ve bagaj seçenekleri, otomobilinizi ve Aston Martin sahibi olma deneyiminizi tamamlamak için tasarlanan ek öğelerden sadece ikisi.

SANAT, LÜKS VE ŞIKLIK DÜNYASI

Q by Aston Martin, özel tasarım ve kişiselleştirme sürecini, yepyeni bir boyuta taşıyor. Tasarım ekibi, uçup giden düşlerinizi alıp onlardan bir tasarım vizyonu yaratıyor. Q by Aston Martin, kişisel mükemmellik arayışınızı Aston Martin’in kalbine taşıyan bir tasarım hizmetidir.

Q BY ASTON MARTIN SORGULAMA

Lütfen aşağıdaki sorgulama formunu doldurun. Q by Aston Martin hizmetini tanıtmak ve kişisel Aston Martin’inizi hayal etmenize yardımcı olacak Aston Martin tasarım ekibiyle tanışma şansınızı konuşmak için sizi arayalım.

Kişisel Bilgiler

Aston Martin Lagonda Limited olarak, yetkili bayilerimiz ve resmi iş ortaklarımızla birlikte, size ürün ve hizmetlerimize dair davetler, haberler ve bilgiler gönderebilmek için iletişim bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Ayrıca iletişim bilgilerinizi grup şirketleri ve bölgenizdeki seçkin iş ortaklarıyla paylaşarak onların da kendi ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak sizinle iletişime geçmelerine yardımcı olmak isteriz.
Bizden veya seçkin iş ortaklarımızdan bu gibi davet ve bilgileri almak istiyorsanız, lütfen bilgilerinizi kullanmamıza ve paylaşmamıza izin verdiğinizi burada açıklandığı şekilde onaylayın ve sizinle hangi yoldan iletişime geçmemizi istediğinizi aşağıdaki tercihleri işaretleyerek seçin:

Pazarlama Tercihleri

Aston Martin, gizliliğinize saygı duyar ve kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanır. Bu davet ve bilgileri artık almak istemezseniz, lütfen Data Controller, Aston Martin, CV35 0DB, Birleşik Krallık adresine bir mektup yazın veya aldığınız e-postalardaki Aboneliği İptal Et seçeneğine tıklayın.