Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

PARÇALAR VE AKSESUARLAR

Orijinal parça ve aksesuar çeşitlerimizle Aston Martin’inizi güçlendirin, geliştirin ve kişiselleştirin. Aston Martin’inizi en yeni teknolojik gelişmelerle donatmak veya ona kendi kişiliğinizden, tarzınızdan bir şeyler katmak isterseniz, koleksiyonumuz size yardımcı olacaktır.

ORİJİNAL PARÇALAR

Her Aston Martin, size en üstün sürüş deneyimini yaşatmak üzere hassasiyetle tasarlanmış bir mühendislik başyapıtıdır. Bizim görevimiz ise sahip olduğunuz başyapıtın mükemmellikten ödün vermeksizin daima ahenk içinde çalışmasını sağlamaktır. İşte bunun için, Aston Martin’inizi en iyi halinde tutmak amacıyla, size 1959 yılından günümüze kadarki tüm modeller için 70.000’den fazla orijinal parça sunuyoruz.

ASTON MARTIN AKSESUARLARI

Orijinal aksesuar çeşitlerimiz özenle tasarlanmıştır. Tarzınız ve tercihiniz her ne olursa olsun, her aksesuarımız Aston Martin tasarımcıları ve mühendislerinin detaylara gösterdiği büyük özenle harmanlanmış üstün bir ustalık eseridir.

DERİ ECU ANAHTAR MUHAFAZASI

Bu yüksek kaliteli deri muhafazalar, cam ECU’nuzu korumak için tasarlanmıştır. Aston Martin kabartmalı muhafaza, mıknatıslı kapatma mekanizması ve bir de anahtarlık halkası ile donatılmıştır. Deri muhafazanın altı rengi bulunur: Obsidian Black, Chancellor Red, Cream Truffle, Sahara Tan, Bitter Chocolate ve Sandstorm.

ARAÇ BRANDALARI

Tamamen otomobile göre kesilmiş yumuşak pamuktan kapalı mekan örtüleri, tüylü kumaştan yapılmış koruyucu bir astarla güçlendirilmiştir. Nefes alabilen yapıdaki bu malzeme nemin uçup gitmesine izin verir. Renginin solmaması için boyalı iplikten dokunmuştur ve tamamen yıkanabilir özelliktedir. Özel bir saklama çantası içinde verilir. 

BAGAJ SETLERİ

Yüksek kaliteli Aston Martin el yapımı bagaj setlerimiz İngiltere’de yapılmaktadır ve bagaj alanınızdan maksimum yararlanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Siyah, bronz veya krem rengi deri, siyah spor performans kumaş seçenekleri mevcuttur; ayrıca özel sipariş üzerine farklı renk kombinasyonları da sunulabilir.

DERİ BAKIM SETLERİ

Aston Martin’inizin içini de ilk günkü hali gibi koruyabilmek için tasarlanan Deri Bakım Setlerimiz deri koruma kremi, deri temizleyici, deri yumuşatıcı, mürekkep lekesi çıkarıcı, uygulama amaçlı bezler, sünger, toz bezi ve eldivenlerden oluşur.

AKSESUAR BROŞÜRÜ

Son broşürümüzü inceleyerek Aston Martin aksesuarlarının tamamını keşfedebilirsiniz.


PARÇA VE AKSESUAR SORGULAMA

Lütfen aşağıdaki sorgulama formunu doldurun. Aston Martin Parçaları ve Aksesuarları ile ilgili konuşmak için sizi arayalım.

Kişisel Bilgiler

Aston Martin Lagonda Limited olarak, yetkili bayilerimiz ve resmi iş ortaklarımızla birlikte, size ürün ve hizmetlerimize dair davetler, haberler ve bilgiler gönderebilmek için iletişim bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Ayrıca iletişim bilgilerinizi grup şirketleri ve bölgenizdeki seçkin iş ortaklarıyla paylaşarak onların da kendi ürün ve hizmetleriyle ilgili olarak sizinle iletişime geçmelerine yardımcı olmak isteriz.
Bizden veya seçkin iş ortaklarımızdan bu gibi davet ve bilgileri almak istiyorsanız, lütfen bilgilerinizi kullanmamıza ve paylaşmamıza izin verdiğinizi burada açıklandığı şekilde onaylayın ve sizinle hangi yoldan iletişime geçmemizi istediğinizi aşağıdaki tercihleri işaretleyerek seçin:

Pazarlama Tercihleri

Aston Martin, gizliliğinize saygı duyar ve kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanır. Bu davet ve bilgileri artık almak istemezseniz, lütfen Data Controller, Aston Martin, CV35 0DB, Birleşik Krallık adresine bir mektup yazın veya aldığınız e-postalardaki Aboneliği İptal Et seçeneğine tıklayın.