Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

PARÇALAR VE AKSESUARLAR

Orijinal parça ve aksesuar çeşitlerimizle Aston Martin’inizi güçlendirin, geliştirin ve kişiselleştirin. Aston Martin’inizi en yeni teknolojik gelişmelerle donatmak veya ona kendi kişiliğinizden, tarzınızdan bir şeyler katmak isterseniz, koleksiyonumuz size yardımcı olacaktır.

ORİJİNAL PARÇALAR

Her Aston Martin, size en üstün sürüş deneyimini yaşatmak üzere hassasiyetle tasarlanmış bir mühendislik başyapıtıdır. Bizim görevimiz ise sahip olduğunuz başyapıtın mükemmellikten ödün vermeksizin daima ahenk içinde çalışmasını sağlamaktır. İşte bunun için, Aston Martin’inizi en iyi halinde tutmak amacıyla, size 1959 yılından günümüze kadarki tüm modeller için 70.000’den fazla orijinal parça sunuyoruz.

ASTON MARTIN AKSESUARLARI

Orijinal aksesuar çeşitlerimiz özenle tasarlanmıştır. Tarzınız ve tercihiniz her ne olursa olsun, her aksesuarımız Aston Martin tasarımcıları ve mühendislerinin detaylara gösterdiği büyük özenle harmanlanmış üstün bir ustalık eseridir.

DERİ ECU ANAHTAR MUHAFAZASI

Bu yüksek kaliteli deri muhafazalar, cam ECU’nuzu korumak için tasarlanmıştır. Aston Martin kabartmalı muhafaza, mıknatıslı kapatma mekanizması ve bir de anahtarlık halkası ile donatılmıştır. Deri muhafazanın altı rengi bulunur: Obsidian Black, Chancellor Red, Cream Truffle, Sahara Tan, Bitter Chocolate ve Sandstorm.

ARAÇ BRANDALARI

Tamamen otomobile göre kesilmiş yumuşak pamuktan kapalı mekan örtüleri, tüylü kumaştan yapılmış koruyucu bir astarla güçlendirilmiştir. Nefes alabilen yapıdaki bu malzeme nemin uçup gitmesine izin verir. Renginin solmaması için boyalı iplikten dokunmuştur ve tamamen yıkanabilir özelliktedir. Özel bir saklama çantası içinde verilir. 

BAGAJ SETLERİ

Yüksek kaliteli Aston Martin el yapımı bagaj setlerimiz İngiltere’de yapılmaktadır ve bagaj alanınızdan maksimum yararlanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Siyah, bronz veya krem rengi deri, siyah spor performans kumaş seçenekleri mevcuttur; ayrıca özel sipariş üzerine farklı renk kombinasyonları da sunulabilir.

DERİ BAKIM SETLERİ

Aston Martin’inizin içini de ilk günkü hali gibi koruyabilmek için tasarlanan Deri Bakım Setlerimiz deri koruma kremi, deri temizleyici, deri yumuşatıcı, mürekkep lekesi çıkarıcı, uygulama amaçlı bezler, sünger, toz bezi ve eldivenlerden oluşur.

AKSESUAR BROŞÜRÜ

Son broşürümüzü inceleyerek Aston Martin aksesuarlarının tamamını keşfedebilirsiniz.


PARÇA VE AKSESUAR SORGULAMA

Lütfen aşağıdaki sorgulama formunu doldurun. Aston Martin Parçaları ve Aksesuarları ile ilgili konuşmak için sizi arayalım.

Kişisel Bilgiler

Aşağıdakileri yapabilmek için sizinle iletişimde kalmak istiyoruz:
  • Aston Martin haberlerini paylaşmak
  • Sizi yeni ürünler ve hizmetler hakkında bilgilendirmek
  • Arabalar, ürünler ve aksesuarlar dahil, her türlü promosyonu ilk size sunmak
  • Etkinliklerde sizi Aston Martin'e katılmaya davet etmek
Verilerinizi asla satmayacak, bilgilerinizi güvende tutacak ve pazarlama amaçlarıyla verilerinizi üçüncü taraflarla asla paylaşmayacağız.
“Biz” terimine Aston Martin Lagonda Limited, Aston Martin Lagonda Avrupa GmbH, Aston Martin Lagonda Kuzey Amerika Inc., Aston Martin Lagonda (Çin) Automobile Distribution Co. Ltd, Aston Martin Japonya Limited, Aston Martin Asya Pasifik PTE Limited, Aston Martin MENA Limited ve seçtiğiniz Aston Martin Yetkili Bayii dahildir.
Lütfen bizden ne şekilde haber almak istediğinizi onaylayın:

Pazarlama Tercihleri

Ayrıca, bir Aston Martin arabayı kullanmanız ve sahip olmanız ile ilgili yasal sebeplerden, bilgi veya ağ güvenliği ile ilgili sebeplerden dolayı, yasal hakları savunmak veya takip etmek ya da mevuzata dair gereksinimleri karşılamak için bilgilerinizi işleme koyabiliriz. AB'de bulunan irtibat kişileri için işleme konan bilgiler, AB dışına aktarılmayacaktır.
İstediğiniz zaman dataofficer@astonmartin.com adresine e-posta göndererek iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir veya bizden aldığınız herhangi bir e-postada bulunan "abonelikten çık" seçeneğine tıklayarak fikrinizi değiştirebilirsiniz.
Verilerinizin nasıl kullanıldığı ve saklandığı konusunda daha fazla bilgi için, lütfen GİZLİLİK POLİTİKAMIZA bakın. Click here.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Cumartesi : 9.00-17.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Cumartesi : 9.00-17.00 +90 212 223 10 11