Aston Martin Turkey

Aston Martin Turkey

Uzatılmış Garanti


Aston Martin Uzatılmış Garanti* ile Aston Martin’inizin eğitimli teknisyenler tarafından ve yalnızca orijinal Aston Martin parçaları kullanılarak onarılacağından emin olabilirsiniz. Aston Martin Uzatılmış Garanti, yalnızca Aston Martin bayilerinden edinilebilir. Bu garanti kaydı yapılmadan önce, otomobilinizin fabrika eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilen Aston Martin Çok Noktalı Teknik Muayeneden geçmesi gerekir. Aston Martin Uzatılmış Garanti sadece 12 veya 24 ay seçenekleriyle yapılabilir ve otomobilinizin yaşına bağlı olarak daha uzun bir süre için yenilenebilir veya uzatılabilir.

Aston Martin Acil Durum Yardımı da garantiye dahildir *. Düşük ihtimal de olsa bir arızayla karşılaşmanız halinde, Aston Martin Acil Durum Yardımı ekibinin size en uygun desteği sağlamak üzere derhal yola çıkacağından emin olabilirsiniz.

Aston Martin Uzatılmış Garanti, aracınızın ‘Garantili’ resmi onay mührümüzü taşımasını ve dolayısıyla içinizin rahat olmasını sağlar.

AVANTAJLAR

 • Kafanız daha rahat olur
 • 15 yaşından küçük Aston Martin modelleri yararlanabilir
 • Tüm onarım işleri, Aston Martin’in eğitimli teknisyenleri tarafından ve orijinal Aston Martin parçaları kullanılarak yapılır
 • Aston Martin On Track de dahil olmak üzere, resmi Aston Martin etkinliklerindeki kullanımı kapsar
 • Şartlar ve koşullar kapsamında devredilebilir; dolayısıyla Aston Martin’inizin değerini artırır.

UZATILMIŞ GARANTİ KAPSAMI

Aston Martin Uzatılmış Garantisi ürünleri için, otomobilin garanti başlangıç tarihindeki yaşına bağlı olarak farklı kapsam seçenekleri bulunur.

UZATILMIŞ GARANTİ - PREMIUM

 • Üst düzey geniş kapsam
 • 0 - 10 yaş arası otomobiller
 • Sınırsız kilometre
 • Sınırsız toplam sigorta talebi değeri (otomobilin değerine kadar)

UZATILMIŞ GARANTİ - PLUS

 • Var olan müşteriler için alternatif üst düzey geniş kapsam
 • 5 - 15 yaş arası otomobiller
 • Sınırsız kilometre
 • Sınırsız toplam sigorta talebi değeri (otomobilin değerine kadar)
*Aston Martin Uzatılmış Garanti ve Aston Martin Acil Durum Yardımı, Aston Martin’in faal olduğu ülkelerde geçerlidir ve şu hizmetleri sunar: Aston Martin Uzatılmış Garanti, sadece bu garantinin satın alındığı ülkede ya da herhangi bir AB üyesi devletin sınırları içinde gerçekleştirilen onarım işlemleri için ve  garantinin AB içinden ya da bu ülkelerden birinden satın alınmış olması şartıyla Andora, Hırvatistan, Lihtenştayn, Monako, Norveç, Rusya, İsviçre’de gerçekleştirilen onarım işlemleri için geçerlidir. Körfez Ülkelerinden birinde satın alınan Garantinin kapsamı, yine bir Körfez Ülkesi sınırlarında gerçekleşen onarımlar için geçerlidir. Aston Martin Acil Durum Yardımı, sadece Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Manş Adaları, Monako, Norveç, Portekiz ve Rusya’da geçerlidir.

**Etkinlikten bir gün önce bir Aston Martin Bayisi tarafından gerçekleştirilecek sağlık kontrolüne tabidir

UZATILMIŞ GARANTİ SORGULAMA

Lütfen aşağıdaki sorgulama formunu doldurun. Aston Martin Uzatılmış Garanti ile ilgili konuşmak için sizi arayalım.

Kişisel Bilgiler

Aşağıdakileri yapabilmek için sizinle iletişimde kalmak istiyoruz:
 • Aston Martin haberlerini paylaşmak
 • Sizi yeni ürünler ve hizmetler hakkında bilgilendirmek
 • Arabalar, ürünler ve aksesuarlar dahil, her türlü promosyonu ilk size sunmak
 • Etkinliklerde sizi Aston Martin'e katılmaya davet etmek
Verilerinizi asla satmayacak, bilgilerinizi güvende tutacak ve pazarlama amaçlarıyla verilerinizi üçüncü taraflarla asla paylaşmayacağız.
“Biz” terimine Aston Martin Lagonda Limited, Aston Martin Lagonda Avrupa GmbH, Aston Martin Lagonda Kuzey Amerika Inc., Aston Martin Lagonda (Çin) Automobile Distribution Co. Ltd, Aston Martin Japonya Limited, Aston Martin Asya Pasifik PTE Limited, Aston Martin MENA Limited ve seçtiğiniz Aston Martin Yetkili Bayii dahildir.
Lütfen bizden ne şekilde haber almak istediğinizi onaylayın:

Pazarlama Tercihleri

Ayrıca, bir Aston Martin arabayı kullanmanız ve sahip olmanız ile ilgili yasal sebeplerden, bilgi veya ağ güvenliği ile ilgili sebeplerden dolayı, yasal hakları savunmak veya takip etmek ya da mevuzata dair gereksinimleri karşılamak için bilgilerinizi işleme koyabiliriz. AB'de bulunan irtibat kişileri için işleme konan bilgiler, AB dışına aktarılmayacaktır.
İstediğiniz zaman dataofficer@astonmartin.com adresine e-posta göndererek iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir veya bizden aldığınız herhangi bir e-postada bulunan "abonelikten çık" seçeneğine tıklayarak fikrinizi değiştirebilirsiniz.
Verilerinizin nasıl kullanıldığı ve saklandığı konusunda daha fazla bilgi için, lütfen GİZLİLİK POLİTİKAMIZA bakın. Click here.

Aston Martin Turkey - Istanbul (Satış)

Yeniköy Mah. Köybaşı Cad. No:94

Istanbul, 34464

+90 212 223 10 11

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

E-posta: info@turkey.astonmartin.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Cumartesi : 9.00-17.00 +90 212 223 10 11

Aston Martin Turkey - Izmir (Satış)

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma : 9.00-19.00 +90 212 223 10 11

Cumartesi : 9.00-17.00 +90 212 223 10 11